usługi telekomunikacyjne

USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE

 

usługi telekomunikacyjne warszawabiurowirtualne 

 1. Numer stacjonarny
 2.  

  Przydzielamy firmom numer stacjonarny - 22 XXX XX XX - z możliwością przekierowania ewentualnych rozmówców na dowolny inny numer telefonu. Istnieje dodatkowo możliwość zaprogramowania określonej zapowiedzi głosowej. Dla firm z terenu całej Polski bądź wielooddziałowych mamy do zaproponowania numery ze wszystkich 49 stref numeracyjnych kraju, a na specjalne życzenie Klienta także numery o kierunkowych międzynarodowych, np. GB.

   

  Cena 10zł /mc.

   

  GRATIS w abonamencie Premium

   

   

 3. Numer fax
 4.  

  Obecnie fax jest jednym z urządzeń bez których prowadzenie własnej firmy jest niemożliwe. W związku z tym proponujemy stworzenie dowolnego numeru ze wszystkich 49 stref numeracyjnych skonfigurowanego automatycznie na odbiór i dosyłanie z niego wiadomości. Natomiast dla klientów, którzy nie chcą korzystać z tradycyjnego urządzenia proponujemy możliwość uruchomienia specjalnie dla Klienta usług fax to e-mail oraz e-mail to fax. Wówczas otrzymany od nas numer telefoniczny staje się wirtualną linią faxową. Wysyłanie oraz odbieranie faxów odbywa się za pośrednictwem skrzynki e-mail. Stanowi to duże ułatwienie w zarządzaniu firmą oraz umożliwia dostęp do faxu w każdym miejscu na świecie będąc jedynie podłączonym do Internetu.

   

  Cena 10zł/mc.

   

  GRATIS w abonamencie Premium

   

   

 5. Przydział infolinii
 6.  

  Dla klientów podstawową formą komunikacji z firmą stały się różnego rodzaju wirtualne kanały, które coraz częściej dają możliwość obsługi w każdej chwili, bez względu na porę dnia. Warto pamiętać, że kompetentna i przyjazna obsługa sprawia, że klient odbiera produkt lub usługę bardziej przychylnie i często zdarza się, że chętnie poleca je innym. Dlatego jedną z możliwości uzyskania takich korzyści jest posiadanie odpowiedniej infolinii, która zapewni obsługę na najwyższym poziomie.
  Pomożemy stworzyć Ci najbardziej przyjazną infolinię, która stanie się ważnym elementem budowania Twoich relacji z klientem. W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres numeracji, z dzieloną płatnością, płatnością podwyższoną itd.

   

  Cena 10 zł/mc.


  GRATIS w abonamencie Premium


  Instalacja i uruchomienie dodatkowo płatne 100zł

   

   

 7. Zapowiedzi głosowe
 8.  

  Oferujemy nagrania profesjonalnych zapowiedzi głosowych, które usprawnią pracę działów firmy poprzez właściwe kierowanie połączeń przychodzących lub udzielanie przydatnych dla klienta informacji. Zapowiedzi będą stanowiły wyjątkową wizytówkę firmy podnosząc jej prestiż. Dodatkowo na Twoje specjalne życzenie istnieje możliwość uzupełnienia zapowiedzi odpowiednim tłem muzycznym.


  Zapowiedzi będą generowane automatycznie w cenie 100zł jednorazowo. Istnieje również możliwość nagrania zapowiedzi przez wybranego lektora w profesjonalnym studio, wówczas koszty takiej zapowiedzi będą wynosiły od 300 do 600zł w zależności od wyboru lektora.

   

   

 9. IVR – automatyczna zapowiedź glosowa.
 10.  

  Nasza firma proponuje stworzenie wielopoziomowych zapowiedzi głosowych umożliwiających interaktywną obsługę osoby dzwoniącej. Jest to bardzo przydatna usługa pozwalająca na przykład, na zapoznanie się z usługami oferowanymi przez firmę bez konieczności kontaktu z agentem lub precyzyjne skierowanie dzwoniącej osoby do odpowiedniego działu. Wszystko odbywa się za pomocą aparatu z wybieraniem tonowym lub czasami za pomocą głosu wybiera się poszczególne pozycje menu. Usługa może mieć formę instrukcji postępowania lub służyć jako narządzie do przeprowadzania ankiet marketingowych czy badań rynku. Dzięki wprowadzeniu IVR, każda firma będzie miała pewność, że jej klienci zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie.

   

  Cena takiej usługi wynosi od 300 zł jednorazowo, w zależności od rozbudowania schematu zapowiedzi cena może ulec zmianie.