usługi dodatkowe

USŁUGI DODATKOWE

 

usługi dodatkowe warszawabiurowirtualne

 

 1. Przygotowanie testów do badania satysfakcji klienta
 2.  

  Przy ciągle zmieniającym się rynku i ogromnej konkurencji coraz trudniej dotrzeć do klienta oraz utrzymać go na dłużej. W związku z tym bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu firmy spełnia badanie satysfakcji klienta i dostosowywanie się do jego potrzeb. Ciągle tworzone są różne metody statystyczne, które umożliwiają sprawdzenie zadowolenia klienta z usług, produktów itp. Nasza firma umożliwia stworzenie testów, które mogą zostać przeprowadzone za pośrednictwem linii telefonicznej bądź strony internetowej. Takie badania są cennym źródłem informacji, ale także pomysłów, które można wykorzystać dla podniesienia satysfakcji klientów, a także w przyszłości przyciągnięcia kolejnych.

   

   

 3. Xero oraz pieczątki firmowe
 4.  

  Dla osób ceniących czas i lubiących załatwić niezbędne sprawy w jednym miejscu oferujemy na miejscu skorzystanie z usług XERO. Dodatkowo istnieje również możliwość załatwienia spraw związanych z wybraniem, zamówieniem i realizacją odpowiednich firmowych pieczątek niezbędnych podczas prowadzenia działalności.

   

   

 5. Outsourcing
 6.  

  Umożliwiamy wynajęcie pracowników na określony czas lub do wykonania określonego zadania, m.in. przedstawicieli handlowych. Dodatkowo, jeżeli istnieje taka potrzeba jesteśmy w stanie przeprowadzić rekrutację i selekcję ewentualnych kandydatów do pracy. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą hostess i modelek, oraz artystów (tancerze, muzycy).