usługi it

USŁUGI IT

 

usługi it warszawabiurowirtualne 

 1. Przydzielanie i utrzymywanie na serwerze skrzynek poczty elektronicznej
 2.  

  Obecnie większość poczty otrzymujemy drogą elektroniczną poprzez e-mail. W związku z tym odpowiednia skrzynka pocztowa jest niezbędna w działalności firmy. Dlatego oferujemy możliwość przydzielenia takiej skrzynki. Dzięki specjalnie stworzonej skrzynce będziesz miał możliwość lepszego i szybszego zarządzania korespondencją w firmie, a co za tym idzie sprawniejszego działania całej firmy.

   

  Cena - 50zł / rocznie

   

   

 3. Udostępnienie przestrzeni dyskowej na konfigurację i posadowienie dedykowanego serwera FTP
 4.  

  Dla wymagających klientów jesteśmy w stanie stworzyć dedykowany serwer, którym będą mogli zarządzać w zależności od swoich potrzeb. Jest to oferta mająca na celu spełnienie bardzo indywidualnych i specyficznych wymagań klienta. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom doradzimy Ci jak zarządzać takim serwerem w celu osiągnięcia większej efektywności działalności Twojej firmy.

   

  Cena - 150zł / rocznie

   

 5. Utrzymanie na serwerze strony www
 6.  

  Jeśli prowadzisz firmę każda forma reklamy jest ważna, aby osiągnąć sukces. W związku z tym w naszej ofercie dajemy możliwość umieszczenia strony www Twojej firmy na naszym serwerze. Dzięki temu, każda osoba odwiedzająca nasz serwis będzie miała możliwość zapoznania się z ofertą Twojego przedsiębiorstwa.

   

  Cena - 100zł / rocznie

   

   

 7. Przygotowanie, zaprojektowanie i wykonanie strony Web
 8.  

  Strona internetowa, aby spełniała swoje zadanie powinna być wizytówką firmy i umacniać jej pozycję na rynku. Chcąc osiągnąć sukces należy zadbać, aby jej wygląd był profesjonalny oraz budził zaufanie wśród klientów. Wspólnie z naszą firmą będziesz miał możliwość przygotowania kompleksowej oferty dostosowanej do potrzeb Twojej firmy. Korzystając ze współpracy zaufanych fachowców jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać każdą stronę internetową. Stworzona przez nas strona będzie na pewno niezwykła pod względem wizualnym oraz będzie także zawierała odpowiednią i przemyślaną treść. Firmowa strona internetowa to w większości przypadków pierwszy kontakt konsumenta z firmą, a jak wiadomo pierwsze wrażenie często jest najważniejsze w wyborze firmy.

   

  Cena takiego przygotowania strony wynosi od 500zł jednorazowo.