usługi reklamowe

USŁUGI REKLAMOWE

 

usługi reklamowe warszawabiurowirtualne

 

 1. Poligrafia i reklama
 2.  

  Przyjmujemy zlecenia na wykonanie podstawowej poligrafii i wykonanie reklamy. W naszej ofercie mamy najlepsze ceny na rynku na banery typu roll-up, czyli reklamę przenośną. Zapewniamy dostęp do najlepszych technik drukarskich, dzięki czemu projekty będą przygotowane na najwyższym poziomie. Z pomocą naszych wykwalifikowanych specjalistów stworzysz wyjątkowe materiały będące wizytówką Twojej firmy.

   

   

 3. Etykiety reklamowe, teleadresowe, tabliczki znamionowe
 4.  

  Nie ma na rynku produktu, który nie jest opatrzony etykietą. Etykieta jest podstawowym nośnikiem informacji o wyrobie. Oferujemy Państwu szeroki wybór etykiet samoprzylepnych. Duży wybór wykrojników (rozmiarów) pozwala nam dostosować się do potrzeb naszych klientów i rozwiązać problemy w zakresie znakowania towarów w wielu gałęziach przemysłu i wszelkiego rodzaju produkcji.

   

  Ceny od 9,90zł za 100szt. Pierwsze 100 sztuk etykiet teleadresowych na korespondencję GRATIS w abonamencie Premium.

   

   

 5. Outdoor
 6.  

  Jedną z najpopularniejszych form promocji jest reklama zewnętrzna. Pozwala na zapoznanie się z ofertą firmy ogromnej ilości osób, którzy nie w stanie uniknąć z nią kontaktu wzrokowego. Staje się coraz bardziej atrakcyjna dla odbiorców ze względu na dowolne wykorzystanie efektów wizualnych i kolorów. W naszej ofercie proponujmy reklamę przed budynkiem siedziby firmy. Reklama będzie miała formę szyldu z logo danej firmy. Zwiększ swoją szansę na osiągnięcie sukcesu i pozyskanie nowych klientów.