usługi prawne i księgowe

USŁUGI PRAWNE I KSIĘGOWE

 

usługi ksiegowe warszawabiurowirtualne

 

 1. Prawna obsługa Firm głównie podmiotów Prawa Handlowego

   

 2. Bardzo często dokumenty, które trzeba wypełniać podczas prowadzenia działalności są na tyle skomplikowane, że potrzebujemy odpowiedniej pomocy prawnej. Nasza firma zapewnia profesjonalną pomoc prawną, która pomoże zredukować ryzyko związane z niewłaściwym wypełnieniem dokumentów prawnych. Zapewniamy również, w zależności od potrzeb klienta konsultacje prawne.
  Oferujemy pomoc między innymi w wypełnieniu dokumentów do KRS, przygotowaniu protokołów na WZA, WZW, sporządzaniu protokołów. Mamy również możliwość wynajęcia w zależności od potrzeb asystentki bądź protokolantki.

   

   

 3.  Pomoc przy rejestracji Spółek
 4.  

  Rejestracja spółki to często proces bardzo skomplikowany, wymagający dużej orientacji w prawie gospodarczym. W związku z tym nasze biuro oferuje kompleksową pomoc i wsparcie w zakładaniu oraz przeprowadzeniu szybkiej i skutecznej rejestracji spółek. W gąszczu przepisów funkcjonujących w polskim prawodawstwie i rozrzuconych w wielu aktach prawnych oferujemy konsultacje przeprowadzane przez wybitnych specjalistów. Dzięki nim będziesz mógł wybrać odpowiednią formę organizacji oraz poczuć spokój i bezpieczeństwo podczas rejestracji działalności. Ponadto oferujemy także pomoc w nadawaniu prowadzonej działalności społecznej odpowiedniej formy prawnej, czyli rejestracji jej w formie Fundacji lub Stowarzyszenia. Jeżeli czujesz potrzebę stworzenia pola do działalności społecznej mającej na celu dobro jednostek, jak i ogółu pomożemy Ci osiągnąć satysfakcję i efektywność w ramach prawnie obowiązujących norm.